Naujienos Siuntiniai Forumas Kontaktai Nuotrauku Galerija
Vilnius Players LAN Community #6 Su priziniu fondu!
01/03/2012 01:04 PlačiauSveiki Counter Strike fanai,

Su Jumis jau 6 – ąjį kartą tradiciškai sveikinasi VP.LAN kolektyvas.

Kaip jau turbūt spėjote suprasti, norime praneštį apie ir vėl numatomą rengti lan turnyrą.
Pirmuose VP.LAN renginiuose dalyvaudavo iki 20 žaidėjų (4komandų).
Po truputį įgavome pagreitį ir šio lano metu jau planuojamos 4 - 8 komandos. Turnyro pobūdis išlieka toks pat – registruotis gali tiek mix žaidėjai tiek komandos.

Jūsų pačių prašymu:

Atkreipėme dėmesį ir į tai, jog reikalingas prizinis fondas, todėl pranešame, kad kiekvienas dalyvis, norintis dalyvauti, turės susimokėti startinį 22 lt mokestį.
Ši suma bus dalinama kaip: 12 lt – kompiuterio nuomos mokestis, 10 lt – pinigų suma, papildanti prizinį fondą nuo kiekvieno žaidėjo. Laimėjusi komanda gaus 75% prizinio fondo, o garbingą antrąją vietą užėmusi – 25%.

Norime pasidžiaugti ir „Baituko“ iniciatyva tobulėti – jau yra 20 pajėgių kompiuterių, turinčių 2 gb darbines RAM atmintis, 2 branduolių procesorius bei 2 gb vaizdo plokštes. Šie pajėgumai be vargo leidžia viso žaidimo metu išlaikyti 100 fps režimą.

Standartiškai, renginys vyks Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusioje kompiuterinėje „Baitukas“. Numatoma data – kovo 10 diena. Laikas: 15 val.

Na ir pabaigai:

Siūlome pasigrožėti mūsų paruoštu trumpu filmuku apie VP.LAN #5. Filmuką rasite: http://www.youtube.com/watch?v=2WZHC3LM9-I&feature=channel_vid . Iškilus klausimams ar norint užsiregistruoti, kviečiame užsukti į mūsų aitvaro kanalą #VP.LAN arba kreiptis į administratorių PSH.

Mes tai darome dėl Jūsų!Norime pasveikinti praejusio #VP.LAN'o favoritus Vilnius5 užemusius pirmają vietą.
1vieta. Vilnius5 (zlg,Rest,rendy,zol,dare)
2vieta. hummane (PSH,dominique,Arnsa,hypno,Spili)
3.vieta. sting (jEt,KyMaP,MOHAX^,heuce,x)
Vilnius Players LAN Community #4
01/03/2012 00:50 PlačiauVP.LAN ir vėl sveikinasi su Jumis!

Kaip ir žadėjome, VP.LAN taps tradicija ir jau dabar su džiaugsmu galime pranešti, jog žinoma ketvirtojo turnyro data – 2012 m. vasario 11 diena. Kaip ir praeitą kartą, kovosime Vilniaus Akropolyje, įsikūrusioje kompiuterinėje Baitukas.

Kadangi praeito lan metu susidūrėme su nemažai techninių nesklandumų bei žaidėjų nusiskundimų dėl kompiuterių techninių pajėgumų, šį kartą priėmėme sprendimą leisti žaidėjams atsigabenti savo kompiuterius. Tačiau svarbu paminėti, jog neturintys galimybių arba nenorintys gabentis savo technikos – to daryti neprivalo.

Pati turnyro sistema iš esmės nekinta – ir vėl bus atrenkami 20 žmonių, tačiau skirtingai nei praeitą kartą, dabar bus galima registruotis ne tik pavieniams žaidėjams, bet ir komandoms arba mix‘ams. Jei nebus surinkti 4 pasiskirstę mix arba komandos, žaidėjai burtų keliu bus suskirstyti į mix, su kuriais ir dalyvaus turnyro kovose.

Nors ir sulaukėme siūlymų daryti prizines vietas, kitaip sakant, dalyvavimą VP.LAN apmokestinti, tačiau manome, kad tai įgyvendinti kol kas dar yra per anksti ir pranešame, kad kiekvienas dalyvis, norintis dalyvauti turės susimokėti tik startinį mokestį, kuris yra lygus kompiuterio nuomos kainai (4lt/val.).

Taip pat, norime informuoti, kad greitai startuos mūsų oficialus internetinis tinklalapis. Jame galėsite pasidžiaugti nuotraukomis iš turnyrų bei dalyvauti forumo diskusijose.

Jei turite klausimų, drąsiai aplankykite mus aitvare. Kanale #VP.LAN rasite visą Jums aktualią informaciją bei dalyvių sarašą, o jei kils neaiškumų bei klausimų, kreipkitės į turnyrų administratorius PSH bei hemax.

Mes tai darome tik dėl Jūsų!
VP.LAN
21/01/2012 18:21 PlačiauSveiki, Counter Strike gerbėjai,

Išskirtinis VP.LAN kanalas organizuoja jau trečiąjį lan turnyrą Vilniuje. Šaunu pranešti tai, jog šis lan turnyras bus išskirtinis ir jame galės pasirodyti ir mažiau žinomi žaidėjai. Šiems tereikia užsiregistruoti pas rengiama lan turnyro adminą ir reikiamu metu atvykti į sutartą vietą.

Kokiu būdu bus formuojamos komandos?

Kadangi vyksiančiame lan turnyre surinkta net 20 žaidėjų, komandos bus skirstomos atsitiktiniu burtų keliu, žaidėjams traukiant lapelius su komandų pavadinimais. Tokiu būdu bus parenkamos 4 komandos po 5 žaidėjus ir kiekviena komanda turės sužaisti su likusiomis 3. Tuo pačiu norisi pridėti ir tai, jog ateityje planuojame įvesti galimybę registruotis ir jau esamoms komandoms, kurių sudėtis būtų iš anksto aiški.

Kokiu principu bus išrinkti nugalėtojai?

Daugiausia pergalių surinkusi komanda bus pripažinta stipriausia. Lygiųjų atveju (jei pvz. 2 komandos surinks po 2 pergales ir 1 pralaimėjimą), nugalėtojai bus nustatyti skaičiuojant laimėtų ir pralaimėtų roundų santykį. Tačiau privalu atsiminti, kad kovos vyks standartiniu būdu ir žaidimas baigsis pirmąjai komandai laimėjus 16 roundų.

Ar projektas bus tęstinis?

Taip, kaip ir minėjome, tai jau 3-iasis lan turnyras Vilniuje. Pirmuose dviejuose dalyvavo po 10 žaidėjų, o šiame nuspręstą limitą padidinti iki 20. Ateityje planuojame per mėnesį surengti bent po 2 lan turnyrus. Projektas šiuo metu turi remėją Dexas – kanalo CSLT savininką, parėmusį mus registracijos botu. Nuoširdžiai dėkojame jam. Na, o visi norintys ir dar nespėję prisidėti prie mūsų projekto, esate mielai kviečiami tai padaryti. Pasiūlymų ir pageidavimų visada mielai lauksime. Kreipkitės mūsų mIRC kanale #VP.LAN arba rašykite privačią žinutę PSH.

Beliko tik paskutinis neatskleistas faktas – kur ir kada?

3-iasis VP.LAN organizuojamas turnyras vyks sausio 28 dieną. Pirmosios kovos prasidės lygiai 14:00 Vilniaus Akropolio kompiuterinėje Baitukas. Dalyvių sąrašą galite rasti mūsų mirc kanale VP.LAN. Na, o nepatekusiems į šį lan norime pasakyti, jog nenusiminkite, nes kaip ir žadėjome, kiekvieną mėnesį bus organizuojami bent 2 panašau tipo lan turnyrai, kuriuose turėsite progą sudalyvauti.

Mes tai darome tik dėl jūsų

Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Atsiminti mane


Papildomai

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo