Naujienos Siuntiniai Forumas Kontaktai Nuotrauku Galerija
VP.LAN
21/01/2012 18:21 PlačiauSveiki, Counter Strike gerbėjai,

Išskirtinis VP.LAN kanalas organizuoja jau trečiąjį lan turnyrą Vilniuje. Šaunu pranešti tai, jog šis lan turnyras bus išskirtinis ir jame galės pasirodyti ir mažiau žinomi žaidėjai. Šiems tereikia užsiregistruoti pas rengiama lan turnyro adminą ir reikiamu metu atvykti į sutartą vietą.

Kokiu būdu bus formuojamos komandos?

Kadangi vyksiančiame lan turnyre surinkta net 20 žaidėjų, komandos bus skirstomos atsitiktiniu burtų keliu, žaidėjams traukiant lapelius su komandų pavadinimais. Tokiu būdu bus parenkamos 4 komandos po 5 žaidėjus ir kiekviena komanda turės sužaisti su likusiomis 3. Tuo pačiu norisi pridėti ir tai, jog ateityje planuojame įvesti galimybę registruotis ir jau esamoms komandoms, kurių sudėtis būtų iš anksto aiški.

Kokiu principu bus išrinkti nugalėtojai?

Daugiausia pergalių surinkusi komanda bus pripažinta stipriausia. Lygiųjų atveju (jei pvz. 2 komandos surinks po 2 pergales ir 1 pralaimėjimą), nugalėtojai bus nustatyti skaičiuojant laimėtų ir pralaimėtų roundų santykį. Tačiau privalu atsiminti, kad kovos vyks standartiniu būdu ir žaidimas baigsis pirmąjai komandai laimėjus 16 roundų.

Ar projektas bus tęstinis?

Taip, kaip ir minėjome, tai jau 3-iasis lan turnyras Vilniuje. Pirmuose dviejuose dalyvavo po 10 žaidėjų, o šiame nuspręstą limitą padidinti iki 20. Ateityje planuojame per mėnesį surengti bent po 2 lan turnyrus. Projektas šiuo metu turi remėją Dexas – kanalo CSLT savininką, parėmusį mus registracijos botu. Nuoširdžiai dėkojame jam. Na, o visi norintys ir dar nespėję prisidėti prie mūsų projekto, esate mielai kviečiami tai padaryti. Pasiūlymų ir pageidavimų visada mielai lauksime. Kreipkitės mūsų mIRC kanale #VP.LAN arba rašykite privačią žinutę PSH.

Beliko tik paskutinis neatskleistas faktas – kur ir kada?

3-iasis VP.LAN organizuojamas turnyras vyks sausio 28 dieną. Pirmosios kovos prasidės lygiai 14:00 Vilniaus Akropolio kompiuterinėje Baitukas. Dalyvių sąrašą galite rasti mūsų mirc kanale VP.LAN. Na, o nepatekusiems į šį lan norime pasakyti, jog nenusiminkite, nes kaip ir žadėjome, kiekvieną mėnesį bus organizuojami bent 2 panašau tipo lan turnyrai, kuriuose turėsite progą sudalyvauti.

Mes tai darome tik dėl jūsų

Komentarai
hemax vasario 01 2012 12:02:48
Gražu.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Atsiminti mane


Papildomai

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo