Naujienos Siuntiniai Forumas Kontaktai Nuotrauku Galerija
Vilnius Players LAN Community #4
01/03/2012 00:50 PlačiauVP.LAN ir vėl sveikinasi su Jumis!

Kaip ir žadėjome, VP.LAN taps tradicija ir jau dabar su džiaugsmu galime pranešti, jog žinoma ketvirtojo turnyro data – 2012 m. vasario 11 diena. Kaip ir praeitą kartą, kovosime Vilniaus Akropolyje, įsikūrusioje kompiuterinėje Baitukas.

Kadangi praeito lan metu susidūrėme su nemažai techninių nesklandumų bei žaidėjų nusiskundimų dėl kompiuterių techninių pajėgumų, šį kartą priėmėme sprendimą leisti žaidėjams atsigabenti savo kompiuterius. Tačiau svarbu paminėti, jog neturintys galimybių arba nenorintys gabentis savo technikos – to daryti neprivalo.

Pati turnyro sistema iš esmės nekinta – ir vėl bus atrenkami 20 žmonių, tačiau skirtingai nei praeitą kartą, dabar bus galima registruotis ne tik pavieniams žaidėjams, bet ir komandoms arba mix‘ams. Jei nebus surinkti 4 pasiskirstę mix arba komandos, žaidėjai burtų keliu bus suskirstyti į mix, su kuriais ir dalyvaus turnyro kovose.

Nors ir sulaukėme siūlymų daryti prizines vietas, kitaip sakant, dalyvavimą VP.LAN apmokestinti, tačiau manome, kad tai įgyvendinti kol kas dar yra per anksti ir pranešame, kad kiekvienas dalyvis, norintis dalyvauti turės susimokėti tik startinį mokestį, kuris yra lygus kompiuterio nuomos kainai (4lt/val.).

Taip pat, norime informuoti, kad greitai startuos mūsų oficialus internetinis tinklalapis. Jame galėsite pasidžiaugti nuotraukomis iš turnyrų bei dalyvauti forumo diskusijose.

Jei turite klausimų, drąsiai aplankykite mus aitvare. Kanale #VP.LAN rasite visą Jums aktualią informaciją bei dalyvių sarašą, o jei kils neaiškumų bei klausimų, kreipkitės į turnyrų administratorius PSH bei hemax.

Mes tai darome tik dėl Jūsų!
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Atsiminti mane


Papildomai

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo